Технологія очищення господарчо-побутових стічних вод Biobox:

Інженерами ТОВ «Аквантіс» розроблено сучасну запатентовану технологію очищення господарсько-побутових стічних вод на основі багаторічного досвіду виробництва та експлуатації і провідних наукових досягнень.

 

Стічна вода через вхідний трубопровід надходить до усереднювача (А), проходячи через корзину (1). Далі за допомогою аерліфта (2) вода перекачується до аеротенку (В), попадаючи спочатку на пластиковий аерований біофільтр (3). Завдяки біофільтру з прикріпленою аеробною мікрофлорою відбувається очищення основної маси забруднень та СПАВ. Далі, пройшовши другу зону аеротенка, стічна вода надходить у вторинний відстійник (С), де проходить розподіл на очищену воду та мул. При цьому активний мул направляється на рециркуляцію (4) на біофільтр, а надлишковий мул (5) у окремий відсік накопичення і стабілізації (D).

З вторинного відстійника вже очищена вода може подаватись в дренажну систему самопливно (9) або за допомогою дренажного насосу.

При необхідності скиду очищеної води в водойму або для використання у технічних цілях (полив, змив унітазів тощо) потрібно використовувати додатковий блок доочищення (Е), який встановлюється всередині станції біологічного очищення Biobox. Цей блок складається зі спеціального фільтра доочищення (6) та лампи ультрафіолетового знезараження (7).

Компресор та блок керування знаходяться в окремому сухому відсіку (8) під кришкою.

Додаткове обладнання:

– Блок зневоднення осаду на основі спеціальних геотекстильних мішків (10), що значно спрощує процес обслуговування. Цей блок рекомендується в першу чергу для локальних очисних споруд
BioboxPro

– Блок сигналізації аварійного рівня в усереднювачі (світлова чи світло-звукова). Можливо використання GSM-модуля для передачі сигналу на мобільний телефон.

– Зовнішній блок механічних грат для затримання сміття (рекомендовано для локальних очисних споруд BioboxPro потужністю від 25 м3/добу).
– Блок автоматизації роботи очисних споруд (використовується для зменшення енергоспоживання або при сезонній чи нерівномірній експлуатації).

Таблиця параметрів очищення: