Локальні очисні споруди BioboxPro з пластику від 6 до 300 м3/добу

Локальні очисні споруди BioboxPro є одними з найбільш сучасних на ринку України. Ці станції застосовуються для очищення стічних вод котеджних містечок, ресторанно-готельних комплексів, баз відпочинку та адміністративно-промислових будівель. Завдяки використанню найсучасніших запатентованих технологій очищення стічних вод та матеріалів досягаються найбільш високі і стабільні показники очищення при будь-яких умовах експлуатації.

Завдяки потужному і герметичному корпусу із  поліпропілену Rohling (Німеччина) можливі будь-які варіанти монтажу без додаткового бетонування (напівзаглублене, у високі грунтові води і т.п.). Після модуля доочищення та знезараження воду можна використовувати на полив, оборотне водопостачання, а також відводити у водойми питного і рибно-господарського призначення.

Локальні очисні споруди BioboxPro складаються з одного або кількох поліпропіленових резервуарів, які можна компонувати в залежності від потужності очисних, вимог Замовника та наявної території. Технологічне обладнання (повітродувки, пульти керування, автоматика, блок зневоднення осаду, блок знезараження очищеної води) може встановлюватись як в окремому підземному пластиковому герметичному боксі, так і в надземному блоці-контейнері заводського виконання (в залежності від потужності очисних). Це дозволяє значно зменшити рівень шуму та неприємних запахів від очисних споруд, що в свою чергу дозволяє зменшити санітарно-захисну зону.

До складу очисних споруд BioboxPro входить :

1) Корзина затримання сміття в приймальному відсіку

2) Усереднювач об`ємом 25% добового стоку

3) Аерований біофільтр Enexio (Німеччина) в 1-му відсіку аеротенка

4) Денітріфікатор (для очисних споруд потужністю від 25 м3/добу)

5) Аеротенк (2-га черга)

6) Відстійник вторинний конусний

7) Біофільтр третинного доочищення цеолітовий (при умові скиду у водойми і потічки)

8) Блок знезараження на основі гіпохлориту або у/ф ламп (при умові використання води на полив, скиду у водойму або потічок)

9) Самопромивний піщано-гравійний фільтр (для очисних споруд потужністю вище 50 м3/добу )

10) Блок автоматики дозволяє автоматизувати роботу очисних в залежності від кількості та якості стічних вод, що надходять на очищення. А додатковий блок сигналізації попереджує про нестандартні ситуації.

11) Додатковий блок зневоднення осаду на основі спеціальних мішків ( до 50 м3/добу) або шнекового дегідратору  (від 50 до 300 м3/добу) значно спрощує процедуру обслуговування очисних споруд та дозволяє отримувати стабілізований надлишковий мул для подальшого використання у вигляді добрива.

Переваги : 

При виробництві очисних споруд ми використовуємо тільки якісні європейські комплектуючі матеріали та обладнання: поліпропілен Rohling (Німеччина), повітродувки Ineko (Словакія) або FPZ (Італія), аератори ОТТ (Німеччина), труби та шланги Rehau (Німеччина), біофільтри Enexio (Німеччина), каналізаційні насоси Dreno (Італія), автоматика Schneider (Німеччина), насоси-дозатори Seko (Італія) , у/ф лампи Sterilight (Канада);

 

Варіанти відведення очищенної води після ЛОС BioboxPro:

1) Відведення в підземний дренаж – стандартні ЛОС BioboxPro;

2) Відведення в канаву або використання на полив – стандартні ЛОС BioboxPro + блок знезараження;

3) Відведення у водойму рибно-господарського призначення або оборотне водопостачання – стандартні ЛОС BioboxPro + блок знезараження + напірний піщано-гравійний фільтр. (або стандартні ЛОС BioboxPro + біоплато)