Інженерні колодязі з пластику та залізобетону

 

ТОВ «Аквантіс» виробляє інженерні колодязі згідно ТУ для використання у каналізаційних та водопровідних мережах. В асортименті 3 основних типи колодязів:

 

1) Залізобетонний колодязь КІЗБ з зовнішньою або внутрішньою пластиковою стінкою.

 

Колодязь являє собою абсолютно герметичний залізобетонний стакан з пластиковою (зовнішньою або внутрішньою) стінкою внутрішнім діаметром 800, 1000, 1500, 2000 мм та висотою від 700 до 1800 мм. Для заглиблення такого стакану на будь-яку глибину додатково встановлюються стандартні з/б кільця та плита перекриття відповідного діаметру з люком. Внутрішня лоткова частина може виконуватись з стандартних поліетиленових труб ПЕ-80 SDR-33 будь-яких діаметрів, труб типу Корсис та каналізаційних раструбних ПП труб. Можлива комплектація будь-яких патрубків, раструбів, муфт, засувок зворотних клапанів тощо під конкретний проект Замовника.

Переваги: гарантована герметичність, міцність залізобетону до D 400, невисока ціна, будь-які варіанти комплектації.

 

2) Колодязь КІПС з стільниковою поліетиленовою стінкою

 

Даний тип колодязя виконаний із поліетиленової труби методом навивки (стільникова конструкція), завдяки чому досягається максимальна герметичність і висока міцність. Розмірі колодязів можуть бути будь якими – діаметр від 0,6 до 3 метрів та висота від 0,5 до 15 метрів.

Лоткова частина може виконуватись з водопровідних поліетиленових труб ПЕ-80 SDR-33 будь-яких діаметрів та каналізаційних труб типу Корсис в будь-яких варіантах.

Переваги: гарантована герметичність, легка та міцна конструкції, будь-які розміри та варіанти врізки і під’єднання трубопроводів

 

3) Поліетиленовий колодязь КІПЕ KL збірний ротаційний

 

Колодязь виготовлюється з поліетилену шляхом ротаційного формування та складається з кількох частин (лоткова частина, надставка, горловина, люк) що зварюються між собою. Колодязь можливо монтувати на велику глибину, необхідна висота ємності досягається за рахунок надставок.