1. Локальні каналізаційні очисні споруди Biobox (потужність від 1 до 6 м3/добу)

 

ТОВ «Аквантіс» серійно виробляє малі станції повного біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод. В асортименті 2 типи обладнання:

1) Станції очищення стічних вод Biobox потужність до 6 м3/добу для встановлення в залізобетонні кільця (в т.ч. під проїздами)

Дані установки застосовуються для очищення стічних вод дач, котеджів, ресторанів, мініготелів і баз відпочинку, а також адміністративно-виробничих будівель.
Очисна станція Biobox представляє собою поліпропіленовий циліндричний резервуар , розділений на 5 функціональних відсіків з устаткуванням. Станція монтується в залізобетонний колодязь відповідного діаметру (Ø1500 або 2000 мм) Компресор для подачі повітря в систему встановлюється в герметичний бокс всередині з/б колодязя або за його межами в землю (також можна встановлювати в приміщенні недалеко від очисної станції). Завдяки відсутності складних вузлів досягається максимальна надійність роботи станції при мінімальному обслуговуванні. Не потрібно додавання бактерій, а очищена вода (прозора і без запаху) може відводитися в підземний дренаж, стічну канаву або водойму.

Основні переваги у порівнянні з іншими очисними станціями:
1) Великий приймальний відсік (від 300 л. для очисної на 1 м3/добу), що дозволяє прийняти залповий скид (наприклад ванни та пральної машини), а також слугує для затримки жиру та піску. Можлива додаткова комплектація корзиною затримки сміття.
2) Система аерації на основі EPDM-мембран Gummi Yaeger (Німеччина) та компресора Secoh (Японія), що є основою надійної і стабільної роботи очисної станції.
3) Аерований пластиковий біофільтр GEA (Польша), що дозволяє стабільно очищати стоки з високим вмістом миючих засобів (ПАР) та покращує параметри очищення
4) Окремий великій відсік для накопичення надлишкового активного мулу – запобігає замуленню станції, виносу мулу в дренажну систему (як у більшості очисних станцій конкурентів), дозволяє обслуговувати станцію Biobox лише раз на рік.
5) Пристрій видалення плаваючої біоплівки у вторинному відстійнику та волосяний фільтр покращують роботу станції та вторинного відстійника.
6) Можливість встановлення додаткового вбудованого блоку біофільтра доочищення разом з у/ф лампою знезараження дає можливість скидати очищену воду у водойми або використовувати на полив.

Основні варіанти монтажу та відведення очищеної води для станцій Biobox:

1) Станція Biobox у залізобетонних кільцях та дренажна система