Bioboxolis – це принципово новий підхід у будівництві комунальних каналізаційних очисних середньої потужності для невеликих міст та СМТ.

 Переваги КОС Biobox:

  1. «Нульовий викид» – використання сучасної системи фільтрації повітря в єдиному блоці очисних споруд виключає будь-які шкідливі викиди в атмосферу.
  2. Компактність – всі резервуари, трубопроводи, обладнання та додаткові приміщення знаходяться в єдиній будівлі очисних споруд.
  3. Зменшення санітарно-захисної зони – повна відсутність викидів шкідливих газів (метану, меркаптану тощо) та неприємних запахів дозволяє зменшити санітарно-захисну зону навіть від очисних споруд потужністю в 5000 м3/добу до 50 метрів.
  4. Відсутність шуму – єдина будівля та використання шумопоглинаючих кожухів на обладнанні дозволяє значно зменшити рівень шуму порівняно з традиційними очисними спорудами.
  5. Архітектурна краса – використання будівлі з сандвіч-панелей дозволяє використовувати різні архітектурні рішення і вписати очисні споруди в існуючу забудову.
  6. Сучасна технологія очищення – використання сучасної технології очищення стічних вод Biobox та автоматизації процесу дозволяє досягти максимальних та стабільних показників очищення при мінімальних витратах на обслуговування.