Каналізаційні насосні станції DragaBox

 

ТОВ «Аквантіс» виробляє блочні каналізаційні насосні станції з поліетилену згідно ТУ як стандартного типорозміру, так і нестандартної комплектації.

В асортименті 3 основних типи КНС:

1) КНС DragaBox для встановлення всередині приміщень

Компактні насосні установки об’ємом від 60 до 1000 л. застосовуються для відведення стоків з підвальних приміщень ресторанів, кафе, готелів, котеджів, невеликих підприємств і промислових комплексів. Для видалення стоків, які не йдуть у каналізацію під природним ухилом і тому повинні бути відведені за допомогою автоматичних установок.

 

2) КНС DragaBox ПЕ стандартні поліетиленові ротаційні

КНС DragaBox являє собою поліетиленовий резервуар, придатний для підземного монтажу, для чого не потрібно додаткового бетонування, а достатньо під’єднати вхідну та вихідну труби та завести кабель до насосів. Можлива комплектація будь-якими насосами та аксесуарами (пультом керування, опорами, зворотними клапанами і засувками, корзиною і сервісної платформою).

Основні переваги: повна герметичність, відсутність корозії, висока механічна міцність, невелика вага і низькі будівельно-монтажні витрати.

Таки КНС використовуються для невеликих об’єктів.

Для більшого заглиблення КНС використовуються додаткові надставки висотою 300 мм. Максимальна глибина підвідної труби – 2,5 м, а діаметр

200 мм.

 

3) Блочна КНС DragaBox ПЕСТ з поліетилену стільникової конструкції

Можливо виробництво КНС практично будь-якого типорозміру та конструкції. Максимальна глибина колодязя складає 12 метрів, а діаметр до 4-х метрів. Станції поставляються на об’єкт повністю зібраними і готовими до монтажу та підключення трубопроводів.

Корпус КНС виготовлений з високоміцного поліетилену стільникової конструкції (навита ПЕ-труба), який витримує високі бічні й осьові навантаження. Матеріал стійкий до гниття, зносу і іншим негативним впливам, зберігаючи герметичність протягом практично необмеженого часу. Такі КНС можуть комплектуватися згідно технічного завдання Замовника різними марками насосів (Zenit, Grundfos, Wilo, ABS, Flight), опорами, направляючими, сервісною площадкою, драбиною, лебідкою, зворотними клапанами, засувками, корзиною, подрібнювачем, утепленням, повітряним фільтром, додатковими камерою переключення, сухим відсіком тощо ( будь-які нестандартні варіанти).