Блочні очисні споруди закритого типу BioboxPro з залізобетону

 

До складу локальних очисних споруд входять:

 1. Підземний герметичний залізобетонний резервуар з внутрішньою гідроізоляцією, розділений на технологічні відсіки. Всередину резервуару встановлюється технологічне обладнання та трубопроводи. Для доступу в резервуар та сервісу обладнання передбачені 8 поліпропіленових люків 1000/1000 мм з тепло- і звукоізоляцією. Люки дозволяють робити сервіс або ремонт обладнання без зупинки очисних споруд.
 2. Блок механічного передочищення, що складається з механічної н/ж решітки, піскоуловлювача та корзини накопичення. Він встановлюється поруч з з/б резервуаром в з/б колодязь.
 3. Надземний модульний будиночок з технологічним обладнанням розміром, обладнаний системою опалення та вентиляції. В будинку знаходиться наступне обладнання:
 • Повітродувна станція
 • Піщано-гравійний фільтр доочищення
 • Блок знезараження стічних вод
 • Центральний пульт керування очисними спорудами
 • Блок зневоднення осаду з баком приготування флокулянту (опція)
 • Блок фільтрування повітря.

Технологія :

Технологія очищення стічних вод BioBox створена ТОВ «Аквантіс» на базі власних розробок з урахуванням технологічних рішень, рекомендованих для впровадження ведучими науково-дослідними і проектними інститутами та компаніями.

Переваги локальних очисних споруд BioboxPro :

 1. Використання сучасного європейського обладнання: насоси Dreno (Італія), блоки керування та автоматики Shneider (Німеччина), аераційні елементи OTT (Німеччина), насоси-дозатори Injecta (Італія), безмембранні повітродувки FPZ (Італія), трубопроводи Banninger (Німеччина)
 2. Повна автоматизація процесів очищення з виводом аварійних сигналів на мобільний телефон сервісної служби та представника замовника.
 3. Система затримання твердих відходів (грати з піскоуловлювачем)
 4. 7 ступенів очищення (механічні грати, піскоуловлювач, аерований біофільтр Net150, аеротенк, біофільтр доочищення, піщано-гравійний фільтр, блок знезараження) та 2-ілова система (прикріплений денітріфікуючий мул та вільно плаваючий мул )
 5. Рециркуляція мулу з вторинного відстійника та біофільтра
 6. Технологія нітрі-денітріфікації для видалення азоту біологічним шляхом
 7. Аеробний муловий стабілізатор для надлишкового мулу (відсутність запахів)
 8. Великий аерований усереднювач об’ємом 25 м³ (25 % добового стоку)
 9. Автоматичне регулювання потужності повітродувок та підтримання необхідної концентрації та якості мулу
 10. Система GSM сигналізації аварійних ситуацій
 11. Запатентований блок аерованих біофільтрів GEA Net150, що дозволяє досягти максимальних і стабільних параметрів очищення незалежно від кількості та складу стічних вод.
 12. Опційно Блок зневоднення надлишкового мулу на основі сучасного повністю автоматичного шнекового дегідратору KT  для зневоднення надлишкового мулу, що значно спрощує процедуру обслуговування очисних споруд.

Запропоноване обладнання та технологія дозволяє довести показники очищення стічної води до нормативів скиду у водойми (Санітарно-гігієнічний висновок №05.03.02-04/118443 від 08.12.2011)

Варіанти відведення очищенної води після очисних споруд Biobox:

1) Відведення в підземний дренаж – стандартні ЛОС Biobox;

2) Відведення в канаву або використання на полив – додатковий  блок знезараження;

3) Відведення в водойму або оборотне водопостачання – додатковий блок доочищення (піщано-гравійний фільтр) та блок знезараження (у/ф лампа, озонування або гіпохлорит натрію).